مشاوره‌های بازرگانی

مشاوره‌های بازرگانی

در دادفلامینگو، مشاوره صادرات به به وسیله مشاورانی حرفه‌ای و آگاه ارائه می‌گردد. مشاور صادرات با بررسی فرصت‌های سرمایه گذاری در سایر کشورها با تمرکز به کشور ترکیه به علت مقتضیات و وضعیت موجود و همچنین توجه به ریسک‌ها یا خطرات احتمالی، مسیری متفاوت را برای صادرکنندگان ترسیم می‌نماید.

 

کشور ترکیه به واسطه دارا بودن زیرساخت‌های اقتصادی قدرتمند، از مهم‌ترین مقصدهای تجاری به شمار می‌آید. آشنایی با نیازهای روز در ترکیه و بازار جهانی و همچنین ملاحظه و راهگشایی محدودیت‌های موجود، می‌تواند مسیری روشن را پیش روی صادرکنندگان قرار دهد.

 

پیوستن ترکیه به اتحادیه اروپا موجب گردید تا شرایط صادرات و واردات با رشد چشمگیری همراه شود. مشاوره صادرات به ترکیه ضمن تحلیل تمامی بسترهای موجود، مسیری برای انتخاب بهترین محصولات جهت صادرات را پیش روی متقاضیان قرار می‌دهد.

 

شناخت مهم‌ترین نیاز ها در بازارهای صادراتی به طور حتم می‌تواند شاه‌کلید موفقیت و فرصت‌سازی به شمار آید. مشاوره صادرات، تضمین‌کننده صادراتی با حاشیه سود بسیار بالا خواهد بود.

 

کشور ایران در کنار کشورهایی مانند آمریکا، چین و روسیه بیشترین میزان صادرات به ترکیه را از آن خود نموده است. این مقصد صادراتی، به جهت عدم وجود موانع تحریم و موانع تعرفه‌های گمرکی در لیست بهترین حوزه‌های صادراتی با توجه به سودآوری های خاص از بسترهای موجود آن قرار می‌گیرد.

 

در بازار رقابتی امروز، شرکت‌های بازرگانی که به دنبال واردات و صادرات محصولات خود به بازارهای داخل و خارج از کشور می‌باشند، باید موارد بیشتری را بررسی کنند و با استفاده از اطلاعات دقیق‌تری تصمیم گیری نمایند.

 

کسب اطلاعات و تجربه در هر زمینه‌ای نیازمند صرف انرژی، زمان و هزینه فراوان می‌باشد و این کار از عهده عموم افراد خارج است؛ به همین دلیل، شرکت‌های تجاری، تجار و فعالان اقتصادی می‌توانند از دانش و تجربه تیم‌هایی که در این زمینه متخصص هستند بهره برده و با دریافت مشاوره بازرگانی خارجی و مشاوره واردات و صادرات، آگاهی‌های لازم را کسب نمایند و امور بازرگانی را با حداقل خطا به نتیجه برسانند.

 

از جمله خدمات شرکت دادفلامینگو می‌توان به مشاوره تخصصی بازرگانی با ترکیه و انجام امور صادرات و واردات کالا از طریق کشورهایی که می‌توانند موانع صادرات اشخاص ایرانی را به حداقل برسانند، اشاره کرد.


1000+
حجم قرارداد مدیریت شده (میلیون دلار)
500+
سازمان و شرکت مشتری
40000+
ارزشگذاری دارایی نامشهود (میلیارد ریال)
50+
پروژه تجاری سازی بین المللی